Materace

Materace

Materace

Wysokiej jakości materac to podstawa dobrego snu. Wybierając materace naszej produkcji, masz pewność, że otrzymujesz produkt stworzony w 100% w Polsce z materiałów, których jakość i bezpieczeństwo zostały potwierdzone prestiżowymi certyfikatami, m.in. Oeko-Tex. Do każdego materaca możesz dobrać 1 z 4 dostępnych pokrowców. Nasze produkty dostarczamy w ciągu 21 dni roboczych za darmo na terenie całej Polski, a jeśli materac nie spełni twoich oczekiwań, umożliwiamy 100-dniowy zwrot.

Pocket
Materace kieszeniowe typu Pocket to innowacyjne produkty, które z roku na rok skutecznie wypierają tradycyjne materace sprężynowe. Materac Pocket zawiera 274 sprężyny na m2, które zamknięte są w osobnych kieszeniach. Materace kieszeniowe wyróżnia 7 stref twardości, dzięki czemu produkt idealnie dopasowuje się do sylwetki, podpierając ciało w najbardziej newralgicznych punktach. Każda sprężyna pracuje w osobnej kieszeni, co pozwala na wyeliminowanie metalicznych dźwięków charakterystycznych dla materacy bonellowych. Materac Pocket to synonim komfortu, gdyż ugina się wyłącznie w miejscu nacisku, dlatego produkt ten polecany jest zarówno osobom śpiącym samotnie, jak i z partnerem

MultiPocket
Materace MultiPocket to jeszcze bardziej zaawansowane materace kieszeniowe, które zawierają 508 sprężyn na m2. MultiPocket to materac Premium zapewniający więcej punktów podparcia, a co za tym idzie, jeszcze lepszą elastyczność punktową. Materac MultiPocket to produkt z najwyższej półki dla wszystkich, którzy szukają standardu na miarę hotelu pięciogwiazdkowego.

Piankowe
Materace piankowe składają się z połączenia wysokiej jakości pianek, takich jak wysokoelastyczna pianka profilowana High Resilience (HR), pianka profilowana Visco 7 stref (termoelastyczna) czy pianka wysokoelastyczna T30, które dopasowują się do kształtu sylwetki. Zamawiając materace piankowe online, możesz wybrać produkt w pełni odpowiadający twoim potrzebom, w jednym z 8 rozmiarów. Do naszych najpopularniejszych modeli zaliczamy materace piankowe 90x200 (do łóżek pojedynczych), materace piankowe 140x200 (do łóżek średniej wielkości) oraz materace piankowe 160x200 (do łóżek dużych).

Lateksowe
Materace lateksowe polecane są szczególnie alergikom ze względu na swoje właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Perforowana pianka lateksowa posiada system otworów odpowiadających za wentylację. Dzięki swojej trwałości i elastyczności pianka lateksowa doskonale dopasowuje się do kształtu ciała śpiącej osoby.

Kokosowe
Materace wyposażone w matę kokosową adresowane są szczególnie do osób preferujących odpoczynek na twardszym podłożu, alergikom, a także osobom z nadwagą, których ciało potrzebuje większego wsparcia. Mata kokosowa wykonana jest z naturalnych surowców pochodzących ze skorupy orzecha kokosowego i wytwarzana metodą igłową, bez użycia środków chemicznych. Jej głównym zadaniem jest odpowiednie usztywnienie materaca.

Termoelastyczne
Materace z pianką termoelastyczną przeznaczone są zarówno dla lekkich, jak i cięższych osób, gdyż zastosowany materiał, zwany „pianką z pamięcią”, nie odkształca się i usuwa skutki długotrwałego leżenia. Pianka termoelastyczna zwiększa swoje właściwości pod wpływem wydzielanego przez ciało ciepła, dopasowując się do jego kształtu, i wraca do poprzedniego stanu po zakończeniu użytkowania.

Materac ECO 1

499,00 zł

Materac ECO 2

545,00 zł

Materac ECO 3

705,00 zł

Materac Premium 3 Kokos

809,00 zł

Materac ECO 3 Kokos

749,00 zł

Materac ECO 5

565,00 zł

Materac ECO 5 Kokos

619,00 zł

Materac Premium 1

539,00 zł

Materac Premium 2

585,00 zł

Materac Premium 3

755,00 zł

Materac Premium 5

609,00 zł

Materac Premium 5 Kokos

665,00 zł

Materac Bodrum

545,00 zł

Materac Ankara

545,00 zł