Łóżka do hoteli i pensjonatów

Jakie powinny być najlepsze łóżka hotelowe? Przede wszystkim wygodne, luksusowe i duże. Efektowne łóżko doskonale prezentuje się w pokoju hotelowym, podnosząc jego prestiż i sprawiając, że gość od samego wejścia jest zachwycony wyposażeniem i nie może się doczekać nocy spędzonej w dużym i wygodnym łóżku hotelowym. Do hoteli i pensjonatów polecamy luksusowe łóżka kontynentalne. Producent zapewnia najwyższej jakości łóżka, których wygląd można w pełni dostosować do wystroju pokoju hotelowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym Katalogiem Tkanin przed złożeniem zamówienia na łóżko hotelowe.

Łóżka kontynentalne hotelowe – najwyższa jakość, niezapomniany komfort

Pragniesz zapewnić swoim gościom wygodę, jakiej nie zapomną długo po wyjeździe? Zaoferuj im spokojny sen w ekskluzywnym łóżku kontynentalnym – najlepszym rozwiązaniu dla hoteli i pensjonatów. Nasze łóżka do hotelu to gwarancja najwyższej jakości, którą docenią twoi goście już po pierwszej nocy. Jeśli komfort i zadowolenie gości jest tym, co cenisz najbardziej, postaw na kontynentalne łóżka hotelowe. Producent gwarantuje najlepszą jakość oferowanych mebli, które są w 100% produkowane w Polsce. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych łóżek kontynentalnych posiadają najważniejsze certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, m.in. Oeko-Tex.

Najwygodniejsze łóżka hotelowe kontynentalne

Łóżka kontynentalne to meble o wyjątkowej konstrukcji, które od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób odpowiedzialnych za wyposażenie hoteli oraz pensjonatów. Wszystkie łóżka hotelowe kontynentalne składają się z kilku warstw, dzięki czemu wyróżnia je efektowna wysokość sięgająca 50-70 cm. Pierwsza warstwa łóżka kontynentalnego składa się z drewnianej skrzyni wykonanej z płyty wiórowej, płyty HDF i płyty MFD, która stanowi podstawę konstrukcji. Środkowa warstwa to materac sprężynowy i/lub materac właściwy, natomiast warstwę wierzchnią stanowi topper – cienki materac nawierzchniowy, charakterystyczny dla łóżek kontynentalnych.

Łóżko szyte na miarę

Wybierając łóżko kontynentalne z oferty EcoMaterace, możesz samodzielnie dostosować jego wymiary i wygląd do założeń projektu. Nasze łóżka hotelowe dostępne są w kilku rozmiarach – od 90x90 cm do 200x200 cm. Większość modeli wyposażyliśmy w praktyczne pojemniki na pościel, jednak w naszej ofercie znajdują się również łóżka kontynentalne bez pojemników, które równie często wybierane są do zastosowań hotelowych. Przygotowaliśmy najwyższej jakości materace, dostępne w dwóch twardościach – H2 (średnio twardy) oraz H3 (twardy). Wśród naszych modeli łóżek na szczególną uwagę zasługują łóżka kontynentalne hotelowe z efektownym oświetleniem LED RGB. Tego rodzaju dodatek sprawia, że łóżko prezentuje się jeszcze bardziej ekskluzywnie, a pokój nabiera niepowtarzalnego charakteru. Łóżko kontynentalne to bez wątpienia najlepszy produkt do hoteli i pensjonatów, który nie tylko efektownie się prezentuje, lecz przede wszystkim jest gwarancją najwyższej wygody, jakiej oczekują goście hotelowi.