Nasza firma powstała w 2008 roku.
Naszą specjalizacją są materace oraz meble do sypialni. W związku z tym, iż sen jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka, doskonalenie Naszych produktów jak również wiedzy Naszej załogi było i jest dla nas głównym celem.

Na przestrzeni kilku lat współpracy z bardzo wymagającymi odbiorcami krajowymi jak i zagranicznymi, postawiliśmy duży nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów. W celu zapewnienia wysokiej jakości produktów surowce w jak największym stopniu są pochodzenia naturalnego, co przyczyniło się w 2010 roku do powstania marki ECOMATERACE. Ciągły rozwój, doskonalenie kadry, jak również parku maszynowego (wprowadzenie w 2015 roku nowoczesnej technologii próżniowego pakowania i rolowania materacy systemem ECO-VACUM PACK) daje możliwość spełnienia wielu wymagań stawianych przez klientów.

W związku z ciągłym powiększaniem wachlarza oferowanych produktów z początkiem bieżącego roku został powołany w naszej firmie specjalny dział badania jakości surowców jak i również konstrukcji naszych produktów, który współpracując z wieloma specjalistami (również z dziedziny medycyny) ma wpływ na kreowanie oraz doskonalenie oferowanych przez naszą firmę produktów.

  • Dbasz o swój sen?
  • masz specjalne wymagania?
  • dobrze trafiłeś!
podejmiemy z Tobą każde wyzwanie.